DPS "Nad Strumykiem"

Decyzja Wojewody Łódzkiego Nr: RPS-III.9423.7.2023

 Dom Opieki "Nad Strumykiem" to nowy dom opieki oferujący pobyt w pokojach jedno,  dwuosobowych i trzyosobowych, każdy z własną łazienką i instalacją przyzywową. Pokoje zostały wyposażone w funkcjonalne i estetyczne meble. Osobom leżącym zapewniamy łóżka specjalistyczne. Budynek i jego otoczenie są bez barier architektonicznych. Mieszkańcy mogą korzystać z nowoczesnej windy. Łazienki wyposażone są w uchwyty dla osób niepełnosprawnych, a prysznice wykonano na tym samym poziomie co podłoga.

 

     Naszym seniorom oferujemy wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie, na które składają się trzy posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek, z uwzględnieniem indywidualnych diet , zaleconych przez lekarza. Dodatkowo mieszkańcy mają nieograniczony dostęp do drobnych przekąsek i napojów. Wszystkie posiłki przygotowujemy sami w profesjonalnej kuchni urządzonej zgodnie z zasadami HACAP. Posiłki podajemy w jadali oraz  w razie potrzeby także w pokojach.
    Nad bezpieczeństwem i dobrym samopoczuciem naszych mieszkańców czuwa wykwalifikowany personel medyczny. Opiekę lekarską sprawuje lekarz rodzinny, którego wizyty odbywają się przynajmniej raz w tygodniu oraz każdorazowo na wezwanie. W naszym Domu, oprócz pomocy w codziennych czynnościach, dbamy, aby mieszkańcy aktywnie spędzali czas wolny. W tym celu przygotowaliśmy specjalną salę rehabilitacyjną oraz świetlicę. Zachęcamy do udziału w warsztatach terapii zajęciowej oraz wspólnych zajęć prowadzonych przez naszego rehabilitanta. Istnieje możliwość skorzystania z programu indywidualnej rehabilitacji.
    Posiadamy ogród, staw z rybami, konie kozy króliki, gołębie, kury, aby urozmaicić pobyt naszych pensjonariuszy i w miarę swoich potrzeb mogli aktywnie spędzić czas.
    Osoby odwiedzające swoich bliskich mają do dyspozycji pokój gościnny.

 

+48 602 625 831

LEGENDZIN 2

95-083 Lutomiersk

Powiat pabianicki, woj. Łódzkie

"Nad Strumykiem"

Wnętrze

Personel

Pensionariusze