W tym niezwykłym czasie życzymy Państwu, aby całe Wasze życie było tak miłe i upływało w tak ciepłej, rodzinnej i miłej atmosferze, jak obecne chwile.
Życzy DPS ,,Nad Strumykiem„
Jest cicho.
Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa.
Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie: Lulajże, Jezuniu… ~`Konstanty Ildefons Gałczyński