Zakład opiekuńczy – Dom Seniora – Nad Strumykiem

Jak sobie radzimy w pandemii?

Nasz kraj a właściwie cały świat, znalazł się w sytuacji do tej pory nie spotykanej. Koronawirus odmienił życie praktycznie wszystkich, natomiast w grupie największego ryzyka znaleźli się seniorzy.

Aby uchronić Naszych podopiecznych przed rozprzestrzeniającym się w ogromnym tempie wirusem cały personel, utrzymuje higienę i zalecenia noszenia maseczek, przyłbic i rękawiczek.

Ze względu na szybkie podjęcie działań profilaktycznych jakim było zamknięcie DPS ,,Nad Strumykiem” dla świata zewnętrznego

Koronawirus omija Naszą Placówkę. Rodziny przysyłają listy, zdjęcia swoim bliskim, telefonują i z niecierpliwością czekają na zniesienie przez Wojewodę zakazu odwiedzin. Jesteśmy dobrej myśli, ponieważ pojawienie się w Placówce rehabilitantów oraz nieustające wsparcie i pomoc lekarzy dają Nam nadzieję, że wszystko wróci do normy.

Pomoc jaką otrzymaliśmy od Wojewody w walce z Pandemią w postaci maseczek, rękawiczek, płynów do dezynfekcji i przyłbic to dla nas ogromne wsparcie.

Jednak największym wsparciem dla nas są słowa otuchy, które dają nam siłę do jeszcze lepszej pracy.

Personel i właściciel D.P.S ,,Nad Strumykiem”