Zakład opiekuńczy – Dom Seniora – Nad Strumykiem
Pani Wacława to kolejna uczestniczka, przeprowadzonego w Naszym ośrodku, turnusu rehabilitacyjnego.
Osoba sympatyczna, pogodna i uśmiechnięta.
Po pobycie w DPS ,,Nad Strumykiem” Pani Wacława pisze…
,,Bardzo dziękuję właścicielom ośrodka, opiekunkom oraz pielęgniarkom za zaproszenie.
Jestem zadowolona z pobytu tutaj i bardzo dobrej opieki.
Mam ponad 80 lat i jestem jeszcze trochę sprawna, natomiast gdybym musiała skorzystać z opieki całodobowej to tylko tutaj.
Opiekunkom oddaję wielki szacunek za pracę nad nami. Pracownikom kuchni dziękuję za smaczne posiłki.
Szczególne podziękowania dla dyrekcji Fundacji ,, Promyczek” za pobyt i udostępnienie mi tak pięknego ośrodka.
Z czystym sumieniem polecę ten dom znajomym, którzy też będą potrzebować takiej opieki.”
My również cieszymy się, że spełniamy oczekiwania naszych Podopiecznych.
Pani Wacławie życzymy, zdrowia oraz samych radosnych chwil w życiu.