Zakład opiekuńczy – Dom Seniora – Nad Strumykiem

Turnus Reheabilitacyjny

Pani Wacława to kolejna uczestniczka, przeprowadzonego w Naszym ośrodku, turnusu rehabilitacyjnego.

Osoba sympatyczna, pogodna i uśmiechnięta.

Po pobycie w DPS ,,Nad Strumykiem” Pani Wacława pisze…

,,Bardzo dziękuję właścicielom ośrodka, opiekunkom oraz pielęgniarkom za zaproszenie.

Jestem zadowolona z pobytu tutaj i bardzo dobrej opieki.

Mam ponad 80 lat i jestem jeszcze trochę sprawna, natomiast gdybym musiała skorzystać z opieki całodobowej to tylko tutaj.

Opiekunkom oddaję wielki szacunek za pracę nad nami. Pracownikom kuchni dziękuję za smaczne posiłki.

Szczególne podziękowania dla dyrekcji Fundacji ,, Promyczek” za pobyt i udostępnienie mi tak pięknego ośrodka.

Z czystym sumieniem polecę ten dom znajomym, którzy też będą potrzebować takiej opieki.”

My również cieszymy się, że spełniamy oczekiwania naszych Podopiecznych.

Pani Wacławie życzymy, zdrowia oraz samych radosnych chwil w życiu.