Zostaw opinię

Opinie

POLECAM Z CAŁEGO SERCA I DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MAMĄ !!!


Polecam Dom Pomocy Społecznej w Legendzinie. Opiekunki są troskliwe, wkładają w swoja pracę całe serce. Kuchnia domowa, smaczna. Czystość bardzo pilnowana. Ciekawe zajęcia z rehabilitantami. Pan dyrektor może i bardzo zasadniczy ale również bardzo pracowity i pilnujący porządku jak nikt. 


W grudniu odszedł mój wójek Hipolit. Był pod opieką Pani Bożenki 7 lat . Pan Marek wraz z księdzem Kucykiem z Mikołajewic zapewnili sami wójkowi ostatnią '' Drogę''. to był piękny gest, Za to należy im się wielkie podziękowanie. Zosia.


Umieszczając bliską osobę w tym domu opieki możesz być pewny/a że dokonano dobrego wyboru.Córka zmarłej Stanisławy-- Jadwiga.


W  lipcu tego roku moja mama Bronisława Nowak ukończyła 104 lata i jak mówi nie zamierza Nas opuścić. Czy to nie wystarczy by podziękować dyrekcji i personelowi za opiekę.Syn JózefNic dodać nic ująć. Stryj Hipolit przebywa wDPS Nad Strumykiem 4 lata . Funkcjonuje jak nigdy dotąd. Profesjonalna rechabilitacja postawiła go na nogi.Posiłki na czas .Scisła dieta i to wystarczy by za to podziękować Dyrekcji i personelowi . Kuba.


Nasza babcia Bronia kończy w tym roku 104 lata. Jest podopieczną w Legędzinie od 7 lat. Drugi raz przeszła Covid .Gdy doszła siebie ,powiedziała że nie zamierza odchodzić bo Jej w Legendzinie jest tak dobrze.Podziękowania dla wszystkich .83 letni syn Józef.


Opieka dobra.Wyżywienie dobre. Gdyby odwiedziny były na zasadach z przed dwóch lat to by było super. Dom wart polecenia.Krystyna córka Jadzi.


Praca Dyrekcji , opiekunów, pracowników w czasie epidemji zasluguje na uznanie, ale opieka duszpasterska księdza Bogumiła Kucyka nad chorymi na

COVID-19 przekracza ludzkie możliwości. Jest on wszechobecny z nimi nawet gdy go wsród nich brak, Syn pensjonariusza Aleksandra. 17.01.22r.


W Legendzinie jest ksiądz Bogumił Kucyk, proboszcz z parafji Kolonia Mikołajewice , który na telefon jest do dyspozycji pensjonariuszy DPS Nad Strumykiem. Za pośrednictwem Dyrekcji DPS pragnę przesłać podziękowania dla księdza za opiekę duchową wobec mojej mamy Halinki.


Jestem spokojna od dnia kiedy moja mama Jadwig  przebywa w DPS - Legendzin . Jest ona zadbana , przeszczęśliwa ,a mnie się serce raduje. Dużo buziaków dla Pani Bożenki i personelu , jeden mały buziak dla Szefa. Córka .


Jeżeli widzimy więcej dobra niż zła to znaczy że jest super. I tak jest w Domu Opieki Nad Strumykiem. Dużo zdrówka dla Dyrekcji przesyła wnuczka babcji Natalji.


Kiedyś musiało to nastąpić.Mój przyjaciel Lucjan opuścił Nas , bo takie było przeznaczenie. Przez wiele lat miał zapewnioną opieke w Legendzinie. Profesjonalna opieka , dobre jedzenie, możliwość samorealizacji - muzykowanie, pozwoliło mu zapomnieć o samotności. Oddany przyjaciel Michałowicz.


Bardzo polecam Dom Nad Strumykiem. Mama uśmiechnięta i radosna tak jak pozostali pensjonariusze. Jedzenie domowe, opiekunki sympatyczne bardzo pomocne. Właścicielka Domu bardzo dba o osoby przybywające w placówce, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Gdy pogoda pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu seniorzy spędzają czas na dworze. Śpiewają, malują, oglądają, zawsze jest tam wesoło. Cieszę się, że mogłam moją kochaną mamę oddać pod opiekę tak wspaniałych osób.
Z całego serca polecam ten Dom. Małgorzata.

Polecam z całego serca i szczerze,tak jak właściciele obiektu całym sercem pełnym miłości do bliźniego opiekują się swoimi podopiecznymi. DZIĘKUJEMY za opiekę nad Mamą.


Z całego serca chcę podziękować za opiekę nad moją mamą właścicielce oraz całemu personelowi "Nad Strumykiem". Dziękuję, za wszystkie ciepłe słowa, Pani Bożence dziękuję ,że zawsze służy radą. Polecam. Krystyna O.


Serdeczne podziękowania za empatię, troskę oraz przyjazne nastawienie wszystkich pracowników domu opieki Nad Strumykiem. Dziękuję również za wspaniałe zajęcia terapeutyczne z moja żoną . Żona nazywa Dom Nad Strumykiem, swoim domem, co jest wymowną informacją jak się tutaj czuje. Z czystym sumienie mogę go polecać. Zygmunt


Polecam Dom Nad Strumykiem.Moja babcia ma zapewnioną profesjonalną opiekę.Dziękuję za zaangażowanie opiekunek,smaczne i zdrowe posiłki oraz zapewnienie ciekawych form spędzania czasu wolnego pensjonariuszom. Karol


Nasza Mama jest w domu Nad Strumykiem od roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ja i moje siostry. Opieka miła i ciepła. Dom zadbany, czysty, ciepły. Z tego co się orientuję po rozmowach z Mamą, jedzenie też jest bardzo dobre. Maciej K.


Polecam z czystym sumieniem DPS "Nad Strumykiem". Od 2 lat jest tam moja Babcia, która po wylewie trafiła do tego Domu. Dzięki rehabilitacj w DPS porusza się przy balkoniku.

Jest to niesamowity dom z pięknym ogrodem i domowym ciepłem . przesympatyczny oddany personel i cudowna atmosfera. Krystyna
 

Cudowne Panie i Panowie dbają o Mamę, otaczają ciepłem. Teraz w czasach zamknięcia, mogę liczyć na telefon, zdjęcia.


Ośrodek jak wiele w Polsce, cena jak wszędzie. Ale tu jest to coś.


Tyle ciepła ile przekazuje właścicielka DPS-u, to koni z rzędęm, kto taką drugą osobę znajdzie. Wspaniały człowiek i fachowiec.
Mariola M.
Właściciel nie do zniesienia dla członków rodzin ale o podopiecznych dba jak mało kto. Najwięcek wymaga od siebie.
Janusz Majer
Mój tata przebywa w ośrodku 3 lata po dzień dzisiejszy. Trafił do Domu Pomocy Społecznej ,, Nad Strumykiem"
w ciężkim stanie, miał depresję, nie chciał jeść. Po pól roku pobytu w placówce, stan taty polepszył się nie do poznania. W ośrodku poznał przyjaciół, z którymi jest bardzo zżyty.
Ogromnie dziękuję za opiekę nad tatą.
Mama przebywa w DPS w Legendzinie 3,5 roku ,stan się poprawił, jest zadbana/ włosy , paznokcie, ubiór.Obiekt położony na uboczu w otoczeniu lasu, posiada własną kuchnię , która serwuje smaczne, domowe jedzenie.Panie opiekunki życzliwe. Pani właścicielka to ciepła pełna empatii osoba. Jak tylko pogoda pozwala pensjonariusze przebywają na powietrzu.
W tutejszym Ośrodku, moja teściowa cierpiąca na alzheimera  jest 7 m-cy. Z czystym sumieniem mogę Ośrodek polecić. Dom przystosowany dla osób
niepełnosprawnych, jest czysto, schludnie, przytulnie, opiekunki bardzo wyrozumiałe, cierpliwe, oddane swojej pracy. Teściowa jest zadbana.
Teraz, w okresie pandemii, kiedy nie ma odwiedzin, zawsze Panie udzielają telefonicznie rodzinie informacji.
Polecam tę placówkę. Danuta M.

Witam. Moja mama przebywa w DPS ,, Nad Strumykiem'" już drugi rok, umieściłam mamę, ponieważ sama nie mogłam się nią dalej opiekować (praca, obowiązki). Miły, profesjonalny personel, który świadczy usuługi na najwyższym poziomie. Zajęcia terapeutyczne, dzięki którym mama sama spożywa posiłki, a wcześniej nie było to możliwe. - Agnieszka


Ośrodek czysty, schludny co jest jego atutem - to życzliwość personelu, pracują w nim dobrzy ludzie z wielkim sercem. - Michał


Z czystym sumieniem polecam Dom Pomocy Społecznej ''Nad Strumykiem'', moja babcia po udarze trafiła tam 8 miesięcy temu, niemówiąca, niechodząca. Teraz potrafi poruszać się przy balkoniku i nawet zaśpiewać.- Cezary


Wczoraj mama odeszła...Do tej pory natomiast, nie miala gorzej niż pod moją opieką. Pozdrawiam - Anna


Przesympatyczny, oddany  personel, cudowna atmosfera. - Katarzyna


  W DPS znajdują się dwie mi bliskie osoby w bardzo podeszłym wieku. Jedna od pięciu miesięcy, druga od trzech lat. Sam fakt tak długiego pobytu potwierdza dobre warunki oferowane pensjonariuszom. Opinie starszych pań są też pozytywne. Zarówno obsługa, wyżywienie, warunki pobytu są dobre. Polecam tą placówkę.- Marek


Wlaścicielka  doświadczona  rehablitantka , jest to b. oddana osoba, opieka nad chorymi trwa 24 h. Dom jest przystosowany, więc nie ma mowy a jakiś zaniedbaniach. Sam dom dosć nowy, ładne, przestronne pokoje, duży parking dla odwiedzających. Dojazd dogodny, bardzo dobre , domowe posiłki. Mieszkali tam nasi dziadkowie i byłam b. zadowolona. Szczerze moge ten dom polecić a i cena jest dość przystepna. - Joanna, Mateusz.


Z CAŁEGO SERCA MOGĘ POLECIĆ DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ''NAD STRUMYKIEM'' .
WYSOKI STANDARD I PERFEKCYJNA OPIEKA. TO PO PROSTU DOM...-ANDRZEJ


 Jestem zauroczona tym domem opieki, polecam każdemu kto szuka dla swojej bliskiej osoby wyjątkowego miejsca jedynego w swoim rodzaju jestem skłonna stwierdzić, że takiego miejsca nie ma nigdzie w Polsce, niesamowity przepiękny budynek i bajkowy olbrzymi teren robi takie wrażenie ,że zapiera dech w piersiach, alejki do spacerowania z miejscem na grilowanie, przepiękne dęby, i niesamowici ludzie w pełni oddani swojej pracy stworzyli miejsce dla najbardziej wymagających klientów. Polecam obejrzeć  bo nie da się opisać tego bajkowego miejsca.... -Wanda


Dom jest dostosowany do Osob Starszych i ich niepełnosprawności ( winda, zabezpieczenia, poręcze)
Posiada Zezwolenie Wojewody Łódzkiego.
Napisałam, ostatnie zdanie ponieważ, przed wejściem jest tabliczka z informacja i wydaje mi sie, ze każda,,szanująca,, sie Placowka powinna miec coś takiego. Właścicielka przesympatyczna, z ktora jest kontakt i widać ze troszczy sie o Seniorów z sercem.
Panie pielęgniarki i opiekunki znają potrzeby podopiecznych.
Organizowane są zajęcia roznego rodzaju i Święta, które mnie najbardziej oczarowaly.
Wszyscy razem przy stole, jak duża rodzina.
Dom z sercem i profesjonalizmem ........ -Bożena


Dom posiada wiele zalet, ale trzeba wspomnieć też o wadach, w domu panuje całkowity zakaz palenia papierosów, pensjonariusze i odwiedzający mają do tego wyzanczone miejsce na zewnątrz. Właściciel jest osobą niepalącą i sam twardo przestrzega ustalonych przez siebie zasad nie możliwe są polemizacje na ten temat. - Wojciech

Po pobycie w DPS ,, Nad Strumykiem " Pani Wacława pisze...


 

 

 

,, Bardzo dziękuję właścicielom ośrodka, opiekunkom oraz pielegniarkom za zaproszenie.

Jestem zadowolona z pobytu tutaj i bardzo dobrej opieki.

Mam ponad 80 lat i jestem jeszcze trochę sprawna, natomiast gdybym musiała skorzystać z opieki całodobowej

to tylko tutaj.

Opiekunkom oddaję wielki szacunek za pracę nad nami.

Pracownikom kuchni dziękuję za smaczne posiłki.

Szczególne podziękowania dla dyrekcji Fundacji ,, Promyczek" za pobyt i udostępnienie mi tak pięknego ośrodka.

Z czystym sumieniem polecę ten dom znajomym, którzy też bedą potrzebować takiej opieki."

 

+48 602 625 831

LEGENDZIN 2

95-083 Lutomiersk

Powiat pabianicki, woj. Łódzkie

"Nad Strumykiem"

Wnętrze

Personel

Pensionariusze