Zakład opiekuńczy – Dom Seniora – Nad Strumykiem

Ćwiczenia i zabawy na świeżym powietrzu. Jest pięknie, szczególnie rano przed godziną dziesiątą, kiedy bez obaw możemy wyjśc i poruszać się.

Później robi się na taką aktywność za ciepło i spędzamy czas w miejscach, gdzie jest temperatura dostosowana do wieku naszych podopiecznych. Są bardzo delikatni a upały są zagrożeniem.

Dziękujemy za kolejny wspaniały dzień pełen zabawy i dobrej energii!

L

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *