Jest lato i jest gorąco, jednak dzięki położeniu Naszego domu w zieleni lasu, ogrodu i nad wodą atmosfera jest przyjemna.
Dzięki tym wszystkim zielonym roślinom i otoczeniu z dala od metropolii klimat jest łagodniejszy i powietrze jest dobre do oddychania. Szczególnie dla starszych osób.
Dziś znów lekki posiłek, dużo wody i herbaty.






L

Wspaniała atmosfera, w domu i wokół.
Zaczęło się lato.

Czas na powietrzu, trochę ruchu, trochę śmiechu
Zaczęło się lato.

Malowanie z pasją – kolejny piękny dzień w Domu Seniora
Dzisiaj w naszym Domu Seniora panowała wyjątkowo twórcza atmosfera. 🎨 Nasi mieszkańcy z zaangażowaniem oddawali się malowaniu, rozwijając swoje pasje i kreatywność. o nie tylko

Mały gest, wielka radość – kwiaty, które wywołały uśmiechy
Dziś nasi mieszkańcy otrzymali wyjątkowy prezent prosto z natury. Zebraliśmy świeże, piękne kwiaty i wręczyliśmy je naszym podopiecznym, aby sprawić im odrobinę radości i wywołać

Domowe obiady i coś słodkiego do kawy w DPS Nad Strumykiem
🌿 Domowe obiady, świeże dodatki i coś słodkiego do kawy… właśnie tak wygląda codzienność w DPS Nad Strumykiem. Na naszych talerzach dziś między innymi: 🥔

Domowe wypieki, wspomnienia i wspólne chwile przy stole
Dom pachnący świeżo pieczonym ciastem to dom pełen ciepła, wspomnień i uśmiechu ❤️ Dziś w naszej placówce powstały prawdziwe domowe smakołyki — mięciutkie rogaliki z