Zakład opiekuńczy – Dom Seniora – Nad Strumykiem

Jest lato i jest gorąco, jednak dzięki położeniu Naszego domu w zieleni lasu, ogrodu i nad wodą atmosfera jest przyjemna.

Dzięki tym wszystkim zielonym roślinom i otoczeniu z dala od metropolii klimat jest łagodniejszy i powietrze jest dobre do oddychania. Szczególnie dla starszych osób.

Dziś znów lekki posiłek, dużo wody i herbaty.

L

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *